UTA ONE® – üks boks katab kogu Euroopa

 

UTA ONE on hetkel kõige terviklikum EETS teenus turul. Euroopa elektroonilise maksukogumisteenuse (EETS) eesmärgiks on ainult ühe nn pardaseadmega (On-Board-Unit, OBU) piirideta läbi Euroopa sõita. UTA tellib pardaseadmed firmalt Telepass, mis on Euroopa juhtiv elektrooniliste teemaksu kogumise lahenduste pakkuja. Hetkel 15 teemaksusüsteemiga: Belgia ja Liefkenshoektunnel, Saksamaa, Prantsusmaa, Itaalia, Poola (A4, Katowice – Krakow) ja e-TOLL teemaksusüsteem, Portugal, Austria, Hispaania, Taani (sildlaengud), Norra, sealhulgas parvlaevad ja kiirteed, Rootsi (sildlaengud), Šveits, sealhulgas Liechtenstein, Ungari. UTA ONE – viimane boks, mida Te vajate!

 • Üks elektrooniline teemaksuboks – üks arve läbi UTA
 • Paindlik sõidukiandmete muutmine
 • Erinevate teemaksusüsteemide aktiveerimine ja deaktiveerimine enda valikul
 • Erinevate teemaksuoperaatorite allahindlused
 • Uusim tehnoloogia
 • Iga sõidu aruandlus
 • Kohe saadaval 15 erineva teemaksusüsteemiga kaheteistkümnes Euroopa riigis: lisaks Belgia ja Liefkenshoektunneli, Saksamaa, Prantsusmaa, Itaalia, Austria, Poola (A4), Portugali ja Hispaania kõrval toetatakse teemaksusüsteeme ka Norras (praamid ja kiirteesillad), Rootsis (sillad), Taanis (sillad), Šveitsis ja Liechtensteinis, Ungaris, Poola uues e-TOLLis
 • Tulevatel kuudel planeerib UTA laiendada UTA One® teemaksuteenust Euroopas ka veel täiendavatesse riikidesse.

 

 

 

Seadme saab kinnitada auto esiklaasile ja ühendada sigaretisüütajasse. UTA ONE seade teostab e-teemaksu tasumist, kui läbib spetsiaalseid radu, sõidab läbi avanevate väravate või satelliitsüsteemide abil. Raadiosüsteemide puhul tuvastatakse läbipääs spetsiaalsete teedel asuvate antennide või väravatel asuvate punktide läbi. Läbi värava sõites saadab seade helisignaale või kuvab ekraanil teate, mis näitab, kas seade töötab korrektselt.

Kui olete pakkumisest huvitatud, siis kirjutage meile uta1@uta.ee

[/vc_column_text][/vc_column]

  Taotlusvorm

  Kõik lahtrid on kohustuslikud
  [/vc_row]