UTA ONE® – üks boks katab kogu Euroopa

UTA ONE on hetkel kõige terviklikum EETS teenus turul. Euroopa elektroonilise maksukogumisteenuse (EETS) eesmärgiks on ainult ühe nn pardaseadmega (On-Board-Unit, OBU) piirideta läbi Euroopa sõita. UTA tellib pardaseadmed firmalt Telepass, mis on Euroopa juhtiv elektrooniliste teemaksu kogumise lahenduste pakkuja. Kohe on boksis olemas võimalus tasuda Austria, Itaalia, Saksamaal, Belgia, Prantsusmaa, Hispaania, Portugali ja Poola (A4 Katowice-Krakow) teemaksude eest. UTA ONE – viimane boks, mida Te vajate!

  • Üks elektrooniline teemaksuboks – üks arve läbi UTA
  • Erinevate teemaksusüsteemide aktiveerimine ja deaktiveerimine enda valikul
  • Erinevate teemaksuoperaatorite allahindlused
  • Uusim tehnoloogia
  • Kohe saadaval 8 erineva teemaksusüsteemiga: Saksamaa, Belgia pluss Liefkenshoektunnel, Prantsusmaa, Itaalia, Austria, Poola (A4), Portugal ja Hispaania

 

 

 

Seadme saab kinnitada auto esiklaasile ja ühendada sigaretisüütajasse. UTA ONE seade teostab e-teemaksu tasumist, kui läbib spetsiaalseid radu, sõidab läbi avanevate väravate või satelliitsüsteemide abil. Raadiosüsteemide puhul tuvastatakse läbipääs spetsiaalsete teedel asuvate antennide või väravatel asuvate punktide läbi. Läbi värava sõites saadab seade helisignaale või kuvab ekraanil teate, mis näitab, kas seade töötab korrektselt.

Kui olete pakkumisest huvitatud, siis kirjutage meile uta1@uta.ee

    Taotlusvorm

    Kõik lahtrid on kohustuslikud