VIAcard/TELEPASS

Suur osa Itaalia kiirteedevõrgust on maksustatud. Teemaksumäär sõltub sõiduki kategooriast ja distantsist. Tollioperaator pakub mitut erinevat maksevõimalust, aga kütusekaarte teemaksu eest tasumisel pigem ei aksepteerita.

Kas Te sõidate peamiselt Itaalias? Koos meie partneri Telepassiga, on meil võimalus Teile pakkuda erinevaid teemaksu eest tasumise viise – VIAcard ja TELEPASS.

VIAcard

VIAcard on sularahavaba teemaksukaart läbi UTA, millega on võimalik Itaalias teemaksu eest tasuda. VIAcard pole seotud ühegi kindla auto registreerimisnumbriga, seega saate VIAcardi kasutada kogu oma autopargi lõikes. Kui soovite teemaksu VIAcardiga tasuda, määratakse auto kategooria automaatselt teemaksujaamast möödumisel. Teemaksumäär on kindlaks määratud.

TELEPASS

Telepass on väike elektrooniline teemaksu tasumise seadeldis, mis tuleb kinnitada sõiduki esiklaasile. Telepassiga saate teemaksujaamast läbi sõita spetsiaalselt rajalt ilma peatumata. Telepass ja sellega seotud sõiduk salvestatakse teemaksujaamast möödumisel automaatselt. Seda informatsiooni kasutatakse hiljem teemaksu suuruse kindlaksmääramisel. Telepassiga seotud auto kohta käivat infot saab lihtsasti muuta läbi UTA.

Millised eeldused on vajalikud Telepassi saamiseks?

Telepassi saamiseks ei ole eeldusi. Iga tellitud Telepassiga saate Te ka VIAcardi, mida tuleks sõitmisel kaasas kanda. Kui mingi põhjusel Telepassi ei aksepteerita, saate teemaksu eest tasuda VIAcardiga. 

Kuidas saada VIAcard või TELEPASS?

Tellige VIAcard ja Telepass kiirelt ja mugavalt! Saatke meile lihtsalt tellimisvorm.