Kas Teil on transpordiettevõtte, mille autopargis on vähem kui 3,5 tonni kaaluvad sõidukid?

Meie partnerjaamad asuvad tõenäoliselt kõikidel võimalikel teedel, mille te valite. UTA-ga sõidate Euroopas stressivabalt!

Meie lahenduste eelised:

  • Te säästate kütuse hindadelt olenevalt tangitud kogustest
  • Teil on ligipääs võrgustikule, kuhu kuulub rohkem kui 54 000 aksepteerimispunkti Euroopas
  • Võimalus maksta paindliku maksegraafikuga
  • Võimalus taotleda käibemaksu tagasi ilma bürokraatiata
  • Te saate ühe arve kõigi teenuste eest
  • Teil on pidev võimalus küsida abi ja toetust, ka hädaolukorras

Unustage sularaha, küsige endale UTA kaart!

Kui Te olete harjunud maksma autoremondi, kütuse ja teemaksude eest sularahas, siis on aeg leida uus optimaalsem lahendus, mis ühtlustab veokulud ja annab parema ülevaate autojuhtide tehingutest.

Meiega saate

Maksta kütuse eest

Kasutades UTA kaarti, on võimalik tankida ja kasutada erinevaid teenuseid rohkem kui 54 000 aksepteerimispunktis Euroopas. Allahindluse suurus oleneb tangitud liitrite kogusest.

Maksta tolli eest

Anname Teile täpse informatsiooni erinevate riikide tollide kohta ja aitame Teie sõidukid erinevates tollisüsteemides registreerida (k.a. sildadel, tunnelites ja praamidel)

Käibemaksu ja kütuseaktsiisi tagastus

Me aitame taotleda tagasi käibemaksu ja kütuseaktsiisi Euroopa Liidu riikides ja Norras tasutud toodetelt ja teenustelt. Lihtsalt ja kiiresti!

Lisateenused: tee teenused ja interneti rakendused

Hädaolukorras pakume Teile tuge 24/7. Kasutades meie interneti teenuseid, on Teil juurdepääs oma kliendikontole, Drive & Save platvormile ja jaamaleidjale (Station Finder)

Millised sammud peab läbima, et saada UTA kliendiks?

Saatke meile e-mail tallinn@uta.ee või helistage +372 6129 100, et selgitada, mitut UTA kaarti Te vajate ja mis teenused veel Teie autopargi sõidukitele kasulikud oleksid. Peale seda saadame me Teile tellimisvormi, kuhu saate märkida andmed sõidukite kohta, ettevõtte kohta käiva informatsiooni ja makse-eelistused.