Kas Te transpordite reisjaid Euroopas?

Kui te omate reisijatevedu korraldavat ettevõtet, on oluline tagada reisjate turvalisus ja reiside õigeaegsus, et tagada klientidele graafikus püsimine. Seega on oluline mitte kaotada olulist aega tankimisele või tollipunktides. Meil on Teile ideaalne lahendus: UTA kaart tankimiseks ja tolli eest tasumiseks kõikidel olulistel teedel  Euroopas reisijatevedu korraldavatele ettevõtetele. Lisaks atraktiivsed maksetähtajad ja igakuised arved. UTA-ga on Teie sõidud turvalised!

Meiega saate

Maksta kütuse eest

Kasutades UTA kaarti, on võimalik tankida ja kasutada erinevaid teenuseid rohkem kui 54 000 aksepteerimispunktis Euroopas. Allahindluse suurus oleneb tangitud liitrite kogusest.

Maksta tolli eest

Anname Teile täpse informatsiooni erinevate riikide tollide kohta ja aitame Teie sõidukid erinevates tollisüsteemides registreerida (k.a. sildadel, tunnelites ja praamidel)

Käibemaksu ja kütuseaktsiisi tagastus

Me aitame taotleda tagasi käibemaksu ja kütuseaktsiisi Euroopa Liidu riikides ja Norras tasutud toodetelt ja teenustelt. Lihtsalt ja kiiresti!

Lisateenused: tee teenused ja interneti rakendused

Hädaolukorras pakume Teile tuge 24/7. Kasutades meie interneti teenuseid, on Teil juurdepääs oma kliendikontole, Drive & Save platvormile ja jaamaleidjale (Station Finder)

Millised sammud peab läbima, et saada UTA kliendiks?

Saatke meile e-mail tallinn@uta.ee või helistage +372 6129 100, et selgitada, mitut UTA kaarti Te vajate ja mis teenused veel Teie autopargi sõidukitele kasulikud oleksid. Peale seda saadame me Teile tellimisvormi, kuhu saate märkida andmed sõidukite kohta, ettevõtte kohta käiva informatsiooni ja makse-eelistused.