2020.06.01

Me hoolitseme Sinust!

Teist hoolitakse – UTA algatus, mis on mõeldud kutselistele autojuhtidele, kes tagavad COVID-19 epideemia ajal pideva tarneahela jätkuvuse. Soovime teid tänada pühendumuse ja raske töö eest. Maksa lihtsalt ühes märgitud kütusejaamas UTA ​​kaardiga ja saad suupisteid: kohv / tee + hot dog / võileib * Kampaania kestab 25. maist 2020 kuni varude lõppemiseni. Soovime, et … Continue reading Me hoolitseme Sinust!

Loe rohkem

2020.04.10

Tähelepanu! Uus nõue kõikidele Prantsusmaa territooriumile saabujatele

Prantsusmaa valitsus sätestas uus nõue kõikidele kes tuleb Prantsusmaa territooriumile. Nüüd igal autojuhil olenemata mis riigist ta tuleb peavad kaasas olema sertifikaadid mida ta on kohustatud esitama piiri ületamisel ja prantsusmaa politsei nõudmisel. Esimene sertifikaat – INTERNATIONAL TRAVEL CERTIFICATE – peab olema täidetud  autojuhi poolt. Teine sertifikaat – EXEMPTION FOR PROFESSIONAL TRAVEL – peab olema … Continue reading Tähelepanu! Uus nõue kõikidele Prantsusmaa territooriumile saabujatele

Loe rohkem

2020.03.31

TÄNAME KÕIKI logistikakangelasi

Ajal, kui paljud ettevõtted paigutavad enda töötajäid kodukontoritesse, siis kindlad elukutsed jätkavad enda tööd esirindel. Siiralt täname Teid ja Teie autojuhte. Tänasel päeval annate oma asendamatu panuse meie põhivarustuse kindlustamisse. AITÄH   Teie UTA meeskond

Loe rohkem

2019.09.12

UUED TŠEHHI BOKSID UTA KAUDU LIHTSALT JA MUGAVALT

Tšehhi Vabariigis vahetub teeoperaator alates 1. detsembrist 2019. Seetõttu tuleb Premid boksid asendada uute Myto CZ boksidega (teemaks kohustuslik sõidukitele üle 3,5 tonni).

Loe rohkem

2018.07.27

UTA tugevdab edasi oma võrgustikku Venemaal ja Valgevenes

Nüüdsest saavad tankimis- ja teenuskaartide pakkuja kliendid oma UTA-kaardiga sularahavabalt tankida üle 2100 LUKOIL tanklas Venemaal ja 83 Valgevenes.

Loe rohkem