Neste arktiline diislikütus

Neste alustas talvise diislikütuse tarnimist. Hetkel on Neste jaamades olemas diislikütus külmataluvusega kuni -20 kraadi. Peatselt algab ka arktilise diislikütuse vedu, et kõikides tanklates oleks alates detsembrist müügil kütus külmataluvusega vähemalt -32 kraadi. Nagu ka varasematel aastatel, soovib Neste, et arktiline diislikütus oleks Neste jaamades olemas juba enne seadusega ette nähtud aega. Neste arktilise diisli tunneb Neste jaamas ära tankuril asuva kleebise „Talvine“ järgi. Neste arktiline kütus on välja töötatud ja testitud kõige raskemate tingimustega toimetulemiseks. Kuna arktiline diisel ei sisalda tavapärast biodiislit (FAME), talub see ka pikaajalist ladustamist.

Lisaks arktilisele diislikütusele pakub Neste alates sellest kevadest tunnustatud uue põlvkonna diislikütust Neste Pro Diesel. Neste Pro Diesel talub aastaringselt kuni -22 kraadist külma ning talveperioodil lausa -37 kraadist külma. Võrreldes tavalise diislikütusega võimaldab Neste Pro Diesel veel vähendada kütusekulu kuni 5%, suurendada mootorivõimsust kuni 4%, suurendada mootori töökindlust, vähendada eralduvate heitgaaside kogust ja hoida mootori puhtamana. Neste Pro Diesel on müügil 22 iseteenindustanklas üle Eesti ning selle olemasolust annab märku roheline hinnatabloo Neste jaamade hinnatornis.

Miks valida Neste:

  • hea jaamavõrk Baltikumis ja eriti Via Baltical,
  • kvaliteetne kütus,
  • talvediisel on jaamades pigem varem kui seaduses ette nähtud,
  • Truck D jaamades on veokitel rohkelt ruumi manööverdamiseks,
  • Pro Diesel – tunnustatud kui parim saadaolev kütus Baltikumis,
  • erinevad partnerid jaamade juures – näiteks R-kiosk, Bitestop, Narvesen.

Neste Eesti AS on üks suurimaid vedelkütuste jae- ja hulgimüüjaid Eestis. Neste kontserni kuulub 1070 tanklat Soomes, Baltikumis ja Loode-Venemaal. Eestis on Nestel 60 iseteenindustanklat.

UTA-l on Neste võrgustikus väga hea pakkumine. Lisaküsimuste korral võtke meiega ühendust!