Kas Teil on transpordiettevõte, mille autopargis on rohkem kui 3,5 tonni kaaluvad sõidukid?

Transpordiettevõtte jaoks on kütuse maksumus oluline näitaja. Samuti on oluline võimalus tankida seal, kusiganes Te sõidate. Meie aitame Teil saada parima hinnaga kütust, et Teie tooted õigel ajal sihtkohta toimetada. UTA-ga säästate raha ja jõuate sihtkohta õigeaegselt!

Meie lahenduste eelised:

  • Te säästate kütuse hindadelt olenevalt tangitud kogustest
  • Teil on ligipääs võrgustikule, kuhu kuulub rohkem kui 54 000 aksepteerimispunkti Euroopas
  • Võimalus maksta paindliku maksegraafikuga
  • Võimalus taotleda käibemaksu tagasi ilma bürokraatiata
  • Te saate ühe arve kõigi teenuste eest
  • Teil on pidev võimalus küsida abi ja toetust, ka hädaolukorras

UTA kliendid saavad Euroopa tanklavõrgustikus diisli hindadelt märkimisväärset allahindlust

UTA toetab oma klientide kulude alandamise soovi ja tagab oma klientidele turvalise ja paindliku transpordi. Optimeeri oma kulutusi ja suurenda kontrolli oma kulude üle läbi UTA!

Meiega saate

Maksta kütuse eest

Kasutades UTA kaarti, on võimalik tankida ja kasutada erinevaid teenuseid rohkem kui 54 000 aksepteerimispunktis Euroopas. Allahindluse suurus oleneb tangitud liitrite kogusest.

Maksta tolli eest

Anname Teile täpse informatsiooni erinevate riikide tollide kohta ja aitame Teie sõidukid erinevates tollisüsteemides registreerida (k.a. sildadel, tunnelites ja praamidel)

Käibemaksu ja kütuseaktsiisi tagastus

Me aitame taotleda tagasi käibemaksu ja kütuseaktsiisi Euroopa Liidu riikides ja Norras tasutud toodetelt ja teenustelt. Lihtsalt ja kiiresti!

Lisateenused: tee teenused ja interneti rakendused

Hädaolukorras pakume Teile tuge 24/7. Kasutades meie interneti teenuseid, on Teil juurdepääs oma kliendikontole, Drive & Save platvormile ja jaamaleidjale (Station Finder)

Millised sammud peab läbima, et saada UTA kliendiks?

Saatke meile e-mail tallinn@uta.ee või helistage +372 6129 100, et selgitada, mitut UTA kaarti Te vajate ja mis teenused veel Teie autopargi sõidukitele kasulikud oleksid. Peale seda saadame me Teile tellimisvormi, kuhu saate märkida andmed sõidukite kohta, ettevõtte kohta käiva informatsiooni ja makse-eelistused.