BroBizz seade Skandinaavia jaoks.

EasyGo® on Skandinaavia riikide (Taani, Norra ja Rootsi) teemaksuoperaatorite konsortsium. BroBizz® boks võimaldab kiirelt ja lihtsalt läbida rohkem kui 50 teemaksujaama. BroBizz® seadeldisega maksate tolli eest lihtsalt tolliteedel (NO), tunnelites, sildadel (Øresund DK-SE, Storebælt DK, Svinesund SE-NO) ja praamidel. Jätkuvalt saab Taanis ja Rootsis teemaksu eest tasuda Eurovinjettidega (kohustuslik sõidukitele ≥ 12 tonni).

BroBizz® boksi saab kasutada Harstadis ja selle ümbruses, Rv 36 Skyggestein–Skjelbredstrand ja Fv 32 Gimleveien–Augestadveien teedel.

BroBizz® boksi kasutades edastab seadeldise antenn vajalikud andmed teemaksujaamale. Kui teemaksujaam Teie boksi unikaalse numbri antenni kaudu kätte saab, lubatakse Teil ilma ootamiseta teemaksujaamast läbi sõita. 

UTA BroBizz® boksi eelised:

  • BroBizz® boksi saab kasutada rohkem kui 50 teemaksujaamas kolmes erinevas riigis;
  • saate kasu tulusatest allahindlustest, võidate kuni 13 % hinnast;
  • lihtne ja kiire teemaksujaamade läbimine – säästab aega ja kütust ja ei tekita stressi;
  • parandab likviidsust tänu atraktiivsetele maksetingimustele;
  • integreerib Teie teemaksu andmed UTA arvele (olenevalt operaatorist sisaldab maksuaruannet);
  • registreerimisnumbrit on võimalik lihtsasti muuta.

Kuidas saada BroBizz® boks?

Peale tellimuse esitamist saadame Teile UTA BroBizz® boksi posti teel. Te saate selle 2-3 tööpäeva jooksul kätte (oleneb teenusepakkujast).

Kas Te soovite ära müüa BroBizz® boksiga sõiduki? Lihtsalt kasutage BroBizz® seadet oma uues sõidukis. Saatke meile oma uue sõiduki andmed ja me muudame boksi andmed Teie eest. Te ei pea oma sõidukit selle jaoks töökotta viima, see säästab Teie aega ja hoiab ära lisakulutused.